enkii.cz - Tv online enkii.cz - Divadlo Jary Cimrmana online enkii.cz - filmy online z youtube enkii.cz - vtipna VIDEA online enkii.cz - the X Files, Akta X online enkii.cz - Doctor Who, Pan Casu enkii.cz - deskova hra GO enkii.cz - Star Trek The Next Generation - Nova Generace enkii.cz - Papirove modely a vystrihovanky enkii.cz - Byl jednou jeden... vynalezce enkii.cz - Okresni prebor enkii.cz - Pohadky enkii.cz - MUSIC - HUDBA - videoklipy online zdarma, Rock, Pop, R&B, Metal enkii.cz - Omalovanky k vytisknuti zdarma Enkii.cz - zabava pro vsechny
Okresní přebor - enkii.cz
Postavy
Josef Hnátek
Pepík Hnátek je starší pán nižšího vzrůstu vyrůstajícího při aktivním hraní fotbalu, což je na jeho vzhledu také znát, ikdyž stáří už se na něm také posepsalo. Měl krátce střižené vlasy s odstínem věku umérné šedi a nad ústy si pěstoval též šedivý knír. Při trénincích chodíval oblečený do sportovních oděvů a při sledování zápasu svých svěřenců nosil pod svou světle šedou bundou většinou řlutou košili a na krku měl upevněnou kravatu, většinou pestře zelenou nebo strakatou, kde převládala modrá barva. Hlavu měl pokrytou hnědým nebo černým kloboukem. Kalhoty nosil šedé, avšak zbarvené to trochu tmavšího odstínu a obouval buď polobotky nebo sportovní obuv.

Václav Orel
Václav je mírný člověk, avšak celý oddaný fotbalu a pro dobro svého klubu je ochoten nasadit i vlastní kůži. Ovšem čeho je moc, toho může být opravdu moc. Jednoho dne se však rozhodl své funkce vzdát, na čemž se také podepsal vliv právě Antonie, ke které cosi cítil i přes několik desetiletí. A tak jeho funkce v klubu skončila a zde právě bylo jasně dáno najevo, že on sám byl a bude pro celý tým důležitým a těžko nahraditelným článkem. To se projevilo právě ve chvíli jeho odchodu, kdy se jeho bývalé funkce ujal pokladník Ludvík Hovorka, který tento úkol evidentně a dosti jasně nezvládl.

Adolf Větvička
Áda chodíval oblékaný jako veterinář, což je jeho původním povoláním, jako typický venkovský rodák, ale oblékal na sebe i své oblíbené kovbojské oblečení, klobouku nevyjímaje. Jelikož byl i týmovým zdravotníkem pro fotbalový kádr Tělovýchovné Jednoty Sokola v Houslicích, bylo jeho ošacení obohaceno bílou páskou s červeným křížem, což jeho funkci jasně symbolizovalo. Adolf měl dlouhé hnědé vlasy, které si poté nechal zkrátit. Je silnější postavy, ale v jeho případě se to jako nějaký handicap brát nedá, jelikož i přes tuto skutečnost u žen sklízí úspěchy.

Ludvík Hovorka
Ludvík je muž středního věku, což se zjevně podepisuje i na jeho vzhledu. Je štíhlý, středně vysoké postavy s hnědýma očima a stejně barevnými vlasy. Nosí dioptrické brýle a často chodívá oblékán do tmavých sak a kalhot, čímž by chtěl naznačit svou rádoby důležitou fukci v klubu, ovšem jeho ošacení nejde s dobou ani trendem, číže oděv je spíše ve starším a zašlém stavu.

Jirka Luňák
Jirka je vedoucí článek a tím i takzvaný hnací motor celého klubu, kapitán a zároveň nejlepší hráč. Nenechá si ale nic líbit, podle čehož také vypadají jeho reakce, tudíž by se dalo tvrdit, že z něj kpí povaha přímo úměrná cholerikovi. Kromě hrajícího článku se zajímal ale i o trenérskou pozici a tak Hnátkovi ve veliké míře podlézal, čehož si nemohli nevšimnout spoluhráči, ale i Jirkova manřelka. Při jakékoli zmínce, že trenérovi Jirka přímo leze do zadní části těla okamžitě vyvrcholila hádka, kdy se sám neúspěšně obhajoval.

Jarda Kužel
Jarda Kužel je nižšího vzrůstu, trochu silnější postavy, ale s láskou k fotbalu žijící člověk ve vesnici známé jako Houslice. Má krátké vlasy, střižené na ježka a na tváři strniště. Oblékán chodí pro svůj život na venkově takříkajíc typicky. Když zrovna neprohání své tělo po hřišti v úboru patřícím ke sportu, kterému se věnuje, obléká se do obyčejných šatů či pracovních montérek. Kdekdo by mohl jeho fotbalový um kvůli vlastnímu vzhledu kritizovat a podceňovat, avšak zdání klame. I přes to, že Jardova figura je baculatá, pořád je schopný odehrát vynikající výsledky, prosadit se v útočných šancích a rozhodovat zápasy.

Ilona

Antonie Hnátková
Role Antonie Hnátkové je prostá. Jako manželka trenéra týmu se stará o mužstvo ženskými pracemi, jako je například celkem důležité praní dresů, bez kterého by se samotní hráči jen těžko obešli. S Pepíkem má vztah vězšinou složitější, když ten věnuje veškerý čas a životní nasazení fotbalu, jenž je jeho vážní. Velikou komplikací pro jejich vzájemný vztah je doba, kdy Josef prodělá již několikátý infarkt, který výrazně ohrožuje jeho život. Antonii se však s problémem odmítá svěřit a té nezbývá nic jiného, než jej podezřívat z nevěry, když sám od sebe přestal kouřit a začal žít zdravě.

Luboš Matějka
O Matějkovi je všeobecně známo, že fotbalu moc nerozumí. Luboš je poměrně drzý a velice vtipný svými hláškami. Svým chováním dává Luboš najevo, že si hraje na tvrdého. Luboš Matějka žije se svou manželkou Ivčou a synem Ondrou. Žijou ve velice pěkném baráku, ale Luboš s Ivčou jsou velice rozhádaní rodiče. Luboš to řeší tím, že jí přinese z práce kytku. Luboš pracuje jako řezník prasat firmy "Jatka Matějka". Když Luboše někdo naštve, zavolá své Ukrajnské spolupracovníky Sergeje a Dimitrije. Také je majitelem hospody, do které chodí hráči fotbalového klubu S.K. Slavoj Houslic a dokonce mají pořadatelé oddílu Slavoje Houslic svůj stůl. Luboš si v hospodě slušně vydělává, díky pokladníkovi Ludvíkovi, který naházel do forbesu kolem 100 000 tisíc. Aby Matějka v hospodě nebyl unavený, tak sním pracuje mladý hráč Slavoje Houslic Jarmil, který kouří konopí (marihuanu). Dokonce má doma své tajné "políčko".

Jarmil Hubáček

Kája Vachopulos

Fun Din Dung
Fun Din Dung je klasický vietnamec, jak jej zná celý svět. Pro jeho národ typické pigmentové zbarvení pleti, šikmé oči a středně dlouhé černé vlasy. Jako jeho většina jeho vrstevníků je nižší štíhlé postavy. Má tmavé oči. Zpočátku byl několikrát spatřen jako klasický stánkový prodejce, což je lidí vietnamského původu normální. Později ale dostal šanci obléknout fotbalový úbor místní tělovýchovné jednoty a před světla kamer se tak po většinou dostával právě v dresech klubových barev. Mimo hřiště chodíval oblečen jako tuctový chlapík z vesnice.

Bohumír Zenkl
Již s prvním Zenklovým tréningem přišel přísný přístup, kdy všechny hráče nutil stoupnout na váhu, aby si ověřil jejich možnosti. Od té chvíle byl nenáviděn, zejmína Jirkou Luňákem a Jardou Kuželem. Nenávist z Jirkovy strany byla hlavně díky tomu, že přišel o své místo trnéra klubu a Jarda naopak nemohl vydýchat jeho praktiky, hlavně fyzicky náročné metody trénigu. Oblíbený ale nakonec nebyl u nikho. Původně měl Bohumír celou zimní přípravu na to, aby tým dal do kupy a dosáhl nejlepších možných výsledků, avšak postupem času si hráči uvědomili, že jeho povolání nebyl nejlepší nápad a raději by se vrátili k metodám Jirky Luňáka, které se jim zpočátku nelíbily.

František Kraj

Facebook - AONN.cz - Okresní přebor
     Menu
     Reklama
     Epizody
     Alyss.cz

SIFEE.biz - SEX ve meste online, tapety, epizody, postavy
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys
   © Enkii 2019

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com